logo

Oferta Dzierżoniów

Zapisy na nowy dwumiesięczny kurs tańca 1-go stopnia dla młodzieży i dorosłych, który rozpocznie się w styczniu 2018r . Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w środy w godzinach od 20.00 do 21.00. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy już trwają!

Po ukończeniu kursu 1-go stopnia, możliwe jest kontynuowanie nauki na kolejnych stopniach. Prowadzimy również lekcje indywidualne dla par przedmałżeńskich, którym gwarantujemy profesjonalne przygotowanie pierwszego tańca. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny i zapisy (ilość miejsc ograniczona).

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się zajęcia taneczne dla młodzieży i dorosłych. Jest to bezpieczna forma podejmowania aktywności fizycznej, która wpływa pozytywnie na wiele aspektów: poprawa kondycji życiowej, lepsza przemiana materii, kształtuje sylwetkę, pomaga w walce z chorobami cywilizacyjnymi (nadwaga, miażdżyca, nadciśnienie itp.) Poza tymi pozytywnymi elementami, taniec jest również wspaniałą formą spędzania wolnego czasu, zawierania nowych znajomości i polepszania swoich umiejętności tanecznych.

WPŁYW ZAJĘĆ NA ROZWÓJ DZIECKA:

 • Ruch taneczny, wykonywany w różnym tempie, umożliwia rozwijanie takich zdolności jak: szybkość, skoczność, zwinność, wytrzymałość
 • Odznacza się cennymi wartościami wychowawczymi, kształtuje kulturę osobistą, zainteresowania i upodobania
 • Rozwija cechy charakteru, takie jak: zdyscyplinowanie, porządek, aktywność
 • Taniec sprzyja wyrobieniu pewności siebie, podnosi poczucie własnej wartości oraz uczy samodzielności

OFERTA OBEJMUJE:

 • tańce STANDARDOWE (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep)
 • tańce LATYNOAMERYKAŃSKIE (salsa, samba, cha-cha, rumba, paso-doble, jive)
 • przygotowanie par tanecznych do turniejów tańca sportowego
 • profesjonalne przygotowanie par przedmałżeńskich do 1-go tańca
 • organizujemy pokazy dla firm, na różnego rodzaju uroczystości

ORGANIZACJA ZAJĘĆ:

 • czas jednych zajęć to 60 minut
 • zajęcia prowadzone są w różnych grupach wiekowych i o różnym stopniu zaawansowania

LOKALIZACJA:
Dzierżoniów ul. Cicha 4 (koło hotelu JERSEY)

PROWADZENIE:

Zajęcia taneczne organizuje profesjonalne Studio Tańca Towarzyskiego IMPRESS, zrzeszone w Polskim Towarzystwie Tanecznym.

Zajęcia prowadzi:
Wielokrotny Mistrz Polski Marcin Szuwarski – Instruktor Sportu w Tańcu Sportowym. Posiada on wieloletnie doświadczeniem w tańcu i prowadzeniu par sportowych.

UWAGA! –  ZAPISY DLA DZIECI DO STUDIA TAŃCA IMPRESS
Przyjmujemy dzieci w wieku od 6-go roku życia. Zapisy na rok 2016/2017 odbędą się w okresie wakacyjnym a pierwsze zajęcia wystartują we wrześniu 2016r. W przyszłości chętne pary dziecięce mają możliwość reprezentowania naszego klubu na turniejach krajowych i zagranicznych.

Nowo zapisani chłopcy 1-szy miesiąc GRATIS!!!

KONTAKT:
Telefon komórkowy: 509 376 822

Jeśli chcesz nauczyć się tańczyć i czerpać z tego wielką przyjemność, przyjdź do nas a już nigdy nie będziesz stał pod ścianą!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Nie możemy wyświetlić tej galerii.

logo
Impress - Szkoła Tańca Towarzyskiego